Přehlídka nezávislé a originální módy Code:Mode se po (pod)zimní odmlce nadechla a do roku 2012 vyráží v novém střihu! Zveme vás na kolaudaci Code:Mode komornějšího a osobnějšího!

Z karlínské haly jsme se přestěhovali do bytového domu, v Karlíně nicméně zůstáváme. I nadále chceme podporovat komunitu nezávislých tvůrců, přinášet nové a neotřelé zážitky a být místem pro setkávání. Nově volíme cestu svobodnější prezentace jednotlivých tvůrců ve prospěch kvality, vedle toho rozšiřujeme doprovodný program.

Kvůli odlišnému formátu teď na jaře zavádíme vstupné – a to jsme vždycky říkali, že to nikdy neuděláme. :) Vstup je 70,- přímo na místě (platí po celý průběh akce), děti do 12ti let mají vstup zdarma. Vstupné platí pro prostory domu, Code:Mode bude ale také probíhat v přilehlé ulici a parku, kde nic platit nebudete. V rámci programu představíme workshopy, dílny, exhibice, hudebníky i pouliční umělce a o dost víc. Na Code:Mode najdete dostatek rozmanitého občerstvení (bar, kavárna, jídlo i pro vegetariány).

19. – 22. dubna 2012 (čt – ne)

Otevřeno bude od rána do večera a poslední den trochu míň. Chystáme si i pozdní překvapení…
19. – 21. dubna 10:00 – 21:00
22.dubna 10:00 – 18:00

Kde to tentokrát bude?

Roh Sokolovské ulice a Kaizlových sadů. Mezi zastávkami žluté linky metra B Křižíkova a Invalidovna, poblíž tramvajové zastávky Urxova (tram 8 a 24). Vlastně je to skoro za rohem od naší staré dobré haly.

5 Responses to DUBEN 2012

  1. Zdravím tým code:mode, objeví se tady přesný program akce?:)

  2. Ano ano, dejte nám chvíli. Novinky budeme zveřejňovat postupně v blocích.

  3. Nemuzu si pomoct, ale na prvni pohled me doslova uhranul font, ktery je pouzity na strance… Modri uz vedi… Nebo je to zamer? :)

  4. Jaký font? Proč? :)

  5. Pingback: Páteční zápisník: Jedna pecka za druhou

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>